KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15989316

nr 1598 9316

Carin Adler

(f. 1929), Sverige

Signerad, daterad 78, Kvist. Akvarell, bildmått: 26x38 cm, yttermått inklusive ram: 45x54 cm

Carin Adler, född 1929, svensk målare.

måndag 19 februari 2024
kl 19:08:40

Carin Adler

Läs mer om Carin Adler